Firma Profili

Ankara Ersoy Nakliyat Şirket Profili

HAKKIMIZDA

Acıbadem Evden Eve Nakliyat, siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet verme misyonu ile kurulan bir firmadır. Sitemize hoş geldiniz ve bizi daha yakından tanıyacağınız için teşekkür ederiz.

Firmamız, taşınmanın zorlu ve stresli bir süreç olabileceğinin bilincinde olarak, bu süreci sizin için mümkün olduğunca kolay ve sorunsuz hale getirmeyi hedefler. Uzman ekibimiz, tecrübesi ve profesyonelliği ile evden eve taşımacılık hizmetlerini, sektör standartlarının ötesinde bir kaliteyle sunmaktadır.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat olarak, eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görüyor ve onları en büyük özen ve dikkatle taşıyoruz. Hizmetlerimiz, paketleme, taşıma, montaj ve de-montaj hizmetlerini içerir. Ayrıca, eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için kapsamlı bir sigorta hizmeti de sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak belirledik ve bu yolda, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Her bir müşterimizin farklı ihtiyaçları olduğunun bilincindeyiz ve bu nedenle her taşınma işlemine özgü bir yaklaşım sergiliyoruz.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat olarak, taşımacılık sektöründe yeni standartlar belirlemeyi ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Taşınma sürecinizde size yardımcı olmak için buradayız. Bize güvenin ve taşınmanın ne kadar kolay ve huzurlu bir süreç olabileceğini keşfedin.

ASANSÖRLÜ, SİGORTALI NAKLİYAT

Acıbadem Evden Eve Nakliyat olarak, asansörlü taşıma sistemimizle yüksek katlı binalarda kolaylık ve güven sunarken, kapsamlı sigorta hizmetimizle eşyalarınızın güvencesini sağlıyoruz.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat
Sahrayı Cedit, Mümin Deresi Sk. No:19, Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0530 137 10 83
Web: www.acibademevdenevenakliyat.com

ARAMA YAP

Phone Call WhatsApp